Po stopadesáti letech .

27. listopadu 2013 v 20:42 | Sh*
Wow, to jsem tu vážně nebyla tak dlouho? Jo, Shawnie, rok a půl. Sákra. Nepřijde vám, že to nějak strašně rychle uteklo? Za tu dobu se toho tolik událo. A já jsem opět dostala tu touhu se vypsat, tu touhu se někomu svěřit. A tak jsem tady. Stýskalo se vám? No nikdo tu nezabloudil, takže asi těžko.. co takhle to změnit?

Čím bych začala? Možná tím, že už jsem na střední (Shawnie je velká holka). Docela velká věc. Teda alespoň pro mě. A vzledem k tomu, že jste teď opět součásí mého deníčku, tak i pro vás. A moje pocity? Učení je víc než na základce, ale s tím jsem tak trochu už počítala. Cesta do školy je delší a únavnější, ale s tím jsem taky tak nějak už počítala. Takže docela pohoda. Co se týče lidí, tak si taky nestěžuji. Teda vlastně někdo, na koho bych si ráda postěžovala, by se našel, jako jedna moje debilní spolužačka.. a ještě jedna úplně mimořádně pocuchaná holka. Jenže s tím se prostě budu muset nějak naučit žít. Přece se kvůli nim nebudu toho tři a půl roku jen trápit. Záchranou mi jsou pěkní kluci. Aspoň něco, hele.

Budu se snažit psát, fakt. Teď se jdu podívat na nějaké moje bývalé oblíbené blogy. Chyběli jste mi.

-Sh*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová | Web | 28. listopadu 2013 v 17:01 | Reagovat

Panejo, rok a půl XD To jsem ráda, že se ti u mě líbí a vůbec :) Užij si střední, je to fakt prča XD Mě čeká maturita za pár měsíců, asi mě klepne, no...nevadííí, heh. To se vsákne XD

2 alzbjetta | 16. prosince 2013 v 18:15 | Reagovat

ahooj tady z badbodies blogu!:D ja ti teda na mail napisu adresu myho novyho blogu.. tvoje clanky co jsem si precetla se mi dobře četly;):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.